KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14445232
nr 1444 5232
Oidentifierad konstnär. Signerad, mor och barn. Olja på duk, 58x46cm, yttermått inklusive ram: 74x66cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 januari 2022
kl 20:38:26
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr